Odkryj kulinarną przygodę z nami

braciam zawsze razem

Nasza historia

O nas

Specjały Braci M. to firma rodzinna prowadzona z pasją przez dwóch braci, którzy łączą swoje siły, aby dostarczać Wam – kochani smakosze – najlepsze wyroby garmażeryjne. Nasze ręcznie robione pierogi, krokiety i gołąbki są tworzone według tradycyjnych receptur, z miłością i dbałością o każdy detal. Wierzymy, że jedzenie łączy ludzi, dlatego dla nas najważniejsze są rodzinne wartości i bliskie relacje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i doświadczania smaku domowych specjałów.

Przekonaj się sam, jak smakuje tradycja!

Wyroby Braci M. są zupełnym zaprzeczeniem typowej garmażeki, która nie ma żadnych właściwości i smaku, a tylko zapycha żołądek. Tutaj dostajemy pyszne jedzenie, które ma najlepsze cechy domowych posiłków. RSPCT 🤜🤛…

Jakub z Google Maps

Ręcznie robione z sercem, dla Twojej rodziny!

lukaszm solo

Łukasz

„Zawsze czułem, że w bracie drzemie niesamowity potencjał. Dlatego, kiedy pewnego dnia przy rozmowie padło ~Zróbmy to!~, zgodziłem się bez wahania. Można powiedzieć, że w naszym Team’ie to właśnie czynnik rodziny stanowi główną siłę napędową. Wspieramy się, dążymy do celu, budujemy wspólnie markę, a pozytywny odbiór naszych produktów jest niesamowitym impulsem do dalszej pracy.”

mateuszm solo

Mateusz

„Moje pasje, marzenia, umiejętności, wszystko to sprowadza się do wspólnego mianownika, jakim są Specjały Braci M. Ta firma mnie definiuje. To kim jestem, czym się zajmuję, co chcę po sobie pozostawić. Robię to, w co wierzę.”

spróbuj już teraz

Dołącz do naszej kulinarnej rodziny w Sosnowcu i ciesz się niezapomnianym smakiem.

Scroll to Top