Najczęściej Zadawane Pytania o Specjały Braci M. (FAQ)

dwaj bracia w tle kopalni w Katowicach

Wasze pytania i nasze odpowiedzi (FAQ)

Nasi klienci / smakosze często zadają pytania dotyczące naszych specjałów. Aby ułatwić Wam dostęp do potrzebnych informacji, postanowiliśmy przygotować FAQ w formie artykułu na naszym blogu. Znajdziecie tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące zamówień, oferty produktowej i wiele więcej. Zapraszamy do lektury!

1. Jak mogę złożyć zamówienie?

Zamówienia można składać online na naszej stronie 24/7. Możesz także zadzwonić w godzinach pracy firmy.

2. Czy firma posiada sklep stacjonarny?

Nie prowadzimy sklepu stacjonarnego. Wszystkie produkty przygotowujemy na zamówienie, które można odebrać w siedzibie firmy (adres w stopce strony internetowej).

3. Jakie są godziny odbioru zamówień?

Odbiory są możliwe:

– Poniedziałek: 14:00 – 17:30

– Wtorek – Czwartek: 09:00 – 17:30

– Piątek: 09:00 – 16:00

– Weekend: Zamknięte

Zachęcamy do sprawdzania aktualnych godzin otwarcia na naszym profilu Google. Gdz planujemy dni wolne lub urlop informujemy o tym zawsze na naszym fanpage na FB.

4. Jakie produkty są dostępne w ofercie?

Oferujemy pierogi, krokiety i gołąbki i inne, dostępne na sztuki lub kilogramy. Pełna i aktualna oferta znajduje się zawsze na naszej platformie do zamówień online lub poprzez aplikację mobilną na telefon z systemem Android lub iOS (linki do aplikacji dostępne również na stronie do składania zamówień).

5. Czy firma dostarcza zamówienia?

Nie, na ten moment nie mamy dostępnej opcji dowozów. Możliwy jest jedynie odbiór u nas w siedzibie firmy po wcześniejszym złożeniu zamówienia on-line lub telefonicznie.

6. Jakie są metody płatności?

Akceptujemy przelewy bankowe na konto ING Bank Śląski, płatności online za pośrednictwem przelewy24 oraz płatność przy odbiorze gotówką, kartą lub BLIK-iem.

7. Czy są dostępne jakieś promocje lub rabaty?

Oferujemy zbieranie pieczątek przy odbiorach osobistych, co uprawnia do zniżek.

8. Jakie są opinie klientów o Specjały Braci M.?

Nasze produkty są wysoko oceniane za smak, jakość i tradycyjne receptury. Opinie można znaleźć na naszej stronie, wizytówce Google Moja Firma oraz na naszym Fanpage na FB.

9. Czy mogę zamawiać online przez całą dobę?

Tak, zamówienia online są przyjmowane przez całą dobę na naszej platformie. Przy składaniu zamówienia wybieramy datę i godzinę realizacji zamówienia. O statusie zamówienia poinformujemy na wskazany w zamówieniau adres e-mail.

10. Gdzie znajduje się siedziba firmy?

Nasza siedziba znajduje się w Sosnowcu, na ul. Braci Mieroszewskich B5/1. Najlepiej wpisać w mapach Google: Specjały Braci M. Pierogi, pinezka powinna wskazać dokładny adres. Znajdujemy się na tzw. „Łąkach” na Zagórzu (przystanek Zagórze Osiedle) i przez to czasami klienci mają problem by do nas trafić. W razie problemu zachęcamy zadzwonić do nas. Pokierujemy 🙂

11. Jak dojechać do Specjały Braci M.?

Można do nas dojechać od strony skrzyżowania ulic Braci Mieroszewskich i Franciszka Blachnickiego. Należy zjechać z głównej drogi – pawilony na tzw. „Łąkach”.

12. Czy produkty są świeże i ręcznie robione?

Tak, wszystkie nasze produkty są świeże i ręcznie robione według tradycyjnych receptur. Nad wszystkim czuwa bezpośrednio Mateusz, szef kuchni i właściciel Specjałów.

13. Czy firma oferuje catering na imprezy?

Nie, natomiast często obsługujemy firmy, gdzie pracownicy kupują nasze specjały do domu, gdzie mogą je sobie odgrzać i przygotować wg własnego gustu.

14. Jakie są opcje dostawy zamówienia?

Na ten moment można jedynie odebrać zamówienie osobiście, naszej siedzibie w godzinach odbioru.

15. Czy oferowane są produkty wegetariańskie?

Tak, w naszej ofercie znajdują się również produkty wegetariańskie, takie jak pierogi ze szpinakiem i serem feta.

16. Jakie są najpopularniejsze produkty?

Najpopularniejsze produkty to pierogi ruskie, z kapustą i pieczarkami, pierogi z serem krokiety z mięsem oraz gołąbki. Często zmienia się to również w zależności od pory roku. Warto nas obserwować gdyż oferujemy rownież produkty sezonowe jak np. pierogi z truskawkami, malina – ser itp.

17. Czy można zamówić produkty na specjalne okazje?

Tak, nasze specjały są idealne na różne okazje, od rodzinnych obiadów po większe imprezy.

18. Czy produkty są odpowiednie dla dzieci?

Tak, nasze produkty są przygotowywane z myślą o całej rodzinie, w tym o dzieciach. Podobno nasze pierogi z serem i gołąbki wcinają nawet najwieksze „niejadki” 🙂

20. Jakie są opcje pakowania produktów?

Produkty pakujemy w sposób gwarantujący ich świeżość i bezpieczeństwo podczas transportu. Dodatkowo dostępne są w naszym sklepie za dodatkową opłatą ekologiczne torby firmowe (papierowe).

Mamy nadzieję, że odpowiedzi na te pytania pomogą Wam lepiej poznać naszą ofertę. Jeśli macie więcej pytań, zapraszamy do kontaktu!

Scroll to Top